Yayıncılarımız

Merhaba oyunseverler!

Biz The King’S Works ekibi olarak, yayıncı olarakta faaliyet gösteriyoruz. Twitch ve YouTube platformlarında Euro Truck Simulator 2 ve Assetto Corsa gibi simulasyon oyunları veya FPS oyunlarınu yayınlayarak keyifli bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, oyunlarla ilgili rehber videoları da çekiyoruz.

Yayınlarımızda simulasyon, FPS oyunlarının yanı sıra, bu oyunlarla ilgili rehber içerikleri de paylaşıyoruz. Rehber videolarımızda, oyun içi stratejiler, ipuçları ve püf noktalarını sizlerle paylaşarak oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, izleyicilerimizi daha fazla etkileşime davet etmek için Discord sunucumuzu da kullanıyoruz. Discord sunucumuzda oyunseverlerle bir araya geliyor, sohbet ediyor, soruları cevaplıyor ve oyunlar hakkında tartışmalar yapıyoruz. Burada bir topluluk oluşturarak oyunseverlerin birlikte vakit geçirmesini, deneyimlerini paylaşmasını ve birbirlerine destek olmasını hedefliyoruz.

Kısaca sizleri Discord sunucumuza da davet ediyoruz. Discord sunucumuzda, oyunseverlerle bir araya gelerek sohbet edebilir, deneyimlerimizi paylaşabilir, birbirimize yardımcı olabilir, oyunlar hakkında sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve heyecan verici etkinliklere katılabilirsiniz. Discord sunucumuzda ayrıca etkinlik duyuruları, topluluk turnuvaları ve özel yayınlar gibi birçok farklı etkinliği organize ediyoruz.

Twitch ve YouTube kanallarımızı takip ederek yayınlarımıza katılabilir, rehber videolarımızı izleyebilir ve Discord sunucumuza katılarak toplulukla etkileşimde bulunabilirsiniz. Sizlerle birlikte oyun dünyasını keşfetmek ve eğlenceli anlar yaşamak için sabırsızlanıyoruz!

Sevgiler, The King’S Works Ekibi

Berkay Ocak

Merhabalar Ben Berkay,
YouTube kanalımda içeriklerden dolayı beni daha çok ETS 2 veya ATS oyunlarında çalışan Local Mod kurulumlarından tanıyorsunuzdur. Çünkü o videoları çekip paylaştığımda daha fazla kitleye ulaştım. Local Mod videolarından önce 250 civarında abonem vardı şimdi ise 2000 üstünde tekrardan destek olan arkadaşlara teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz sevinirim.

Gününüz güzel ve eğlenceli geçmesi dileği ile ben kaçar.

Erhan CAN

Merhabalar ben Erhan,
Öncelikle Youtube’da ETS 2 ile Kod videolarından beni tanırsınız belki, eskisi kadar Ets 2 ‘den fazla zevk almıyorum bu yüzden Assetto Corsa ‘ya sarmış bulunmaktayım. Tabi Gta 5 ‘de bol bol oynuyoruz. Youtube’da Bilgilendirici, Twitch’de Eğlendirici içeriklerle beraber sizleri ‘de The King’S Works Ailesinde görmek isteriz. Beni ve Ekibimi destekleyen herkese teşekkür ederim. Ayrıca alttaki Sosyal Medya bağlantılarından beni takibe alabilirsiniz…!

Alican Akdoğan

Selamlar ben Alican,
Sıradan bir Vatandaşım, beni takip etmesenizde olur yani 😀

Okan Yayla

Sayın Okan Yayla Burayı Doldurunuz.

DHR Mert

Sayın DHR Mert Burayı Doldurunuz.

Bizimle İletişime Geçmek mi İstiyorsunuz?

Eğer silerde The King’S Works yayıncı ekibinde yer almak istiyorsanız, bizimle ister e-posta yolu ile veya discord sunucumuza gelip iletişime geçebilirsiniz. İnsan kaynakları ile görüşme sağladıktan sonra eğer olumlu geçer ve gereksinimlerimizi karşılarsanız sizleri bir üst yetkili birim ile görüşme sağlayacaktır. Ardından Founder veya CEO ile görüşmeniz olumlu geçmesi halinde aramıza katılmış olacaksınız.